- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Gray-la-Ville
Aktuální počasí Gray-la-Ville
Aktuální počasí přímo pro město Gray-la-Ville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
