- Počasí
- Finsko
- South Karelia
- Lemi
Aktuální počasí Lemi
Aktuální počasí přímo pro město Lemi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 2°C |
