Aktuální počasí Goth Qaim Khan
Aktuální počasí přímo pro město Goth Qaim Khan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
