- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Goth Bangu Basham
Aktuální počasí Goth Bangu Basham
Aktuální počasí přímo pro město Goth Bangu Basham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
45°C
pocitově 51°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 49°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 36°C |
