- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Gerong
Aktuální počasí Gerong
Aktuální počasí přímo pro město Gerong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 7°C |
