- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Fratte
Aktuální počasí Fratte
Aktuální počasí přímo pro město Fratte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (08:00) do 15. 5. (00:00)
Bouřky
Platí do 13. 5. (20:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
