- Počasí
- Mauretánie
- Brakna
- ’Elb el Jmel
Aktuální počasí ’Elb el Jmel
Aktuální počasí přímo pro město ’Elb el Jmel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 34°C |
