- Počasí
- Indie
- Jammu and Kashmir
- Khānabal
Aktuální počasí Khānabal
Aktuální počasí přímo pro město Khānabal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
