- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chongqing
- Ercengshan
Aktuální počasí Ercengshan
Aktuální počasí přímo pro město Ercengshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
