- Počasí
- Rusko
- Republika Komi
- Dzël’
Aktuální počasí Dzël’
Aktuální počasí přímo pro město Dzël’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
