- Počasí
- Rusko
- Republika Komi
- Dzël’
Aktuální počasí Dzël’
Aktuální počasí přímo pro město Dzël’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
