- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Dengzhanwo
Aktuální počasí Dengzhanwo
Aktuální počasí přímo pro město Dengzhanwo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
