Aktuální počasí Rårup
Aktuální počasí přímo pro město Rårup. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 2°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 8°C |
