- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dashuiqing
Aktuální počasí Dashuiqing
Aktuální počasí přímo pro město Dashuiqing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
