- Počasí
- Kambodža
- Kampong Thom
- Phumĭ Sâmraông
Aktuální počasí Phumĭ Sâmraông
Aktuální počasí přímo pro město Phumĭ Sâmraông. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 27°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
