- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Dād Raḩmān Bāzār
Aktuální počasí Dād Raḩmān Bāzār
Aktuální počasí přímo pro město Dād Raḩmān Bāzār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 33°C |
