- Počasí
- Peru
- Region Lima
- Collana
Aktuální počasí Collana
Aktuální počasí přímo pro město Collana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
