- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Hetaoping
Aktuální počasí Hetaoping
Aktuální počasí přímo pro město Hetaoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
