- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Chenbian
Aktuální počasí Chenbian
Aktuální počasí přímo pro město Chenbian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
