Aktuální počasí Vata
Aktuální počasí přímo pro město Vata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
