- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Cheganly
Aktuální počasí Cheganly
Aktuální počasí přímo pro město Cheganly. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 1°C |
