- Počasí
- Írán
- Kermānshāh
- Shahrak-e Pardīs
Aktuální počasí Shahrak-e Pardīs
Aktuální počasí přímo pro město Shahrak-e Pardīs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 10°C |
