- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Carron
Aktuální počasí Carron
Aktuální počasí přímo pro město Carron. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
