- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Bugedo
Aktuální počasí Bugedo
Aktuální počasí přímo pro město Bugedo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (06:00) do 31. 3. (18:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
