Aktuální počasí Cadoneghe
Aktuální počasí přímo pro město Cadoneghe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 5. (20:00) do 29. 5. (06:00)
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
