Aktuální počasí Jaca
Aktuální počasí přímo pro město Jaca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (18:00) do 3. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí od 2. 5. (18:00) do 3. 5. (00:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
