- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Pasjač
Aktuální počasí Pasjač
Aktuální počasí přímo pro město Pasjač. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 4. 5. (00:00) do 5. 5. (00:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
