- Počasí
- Guinea-Bissau
- Oio
- Berecódim
Aktuální počasí Berecódim
Aktuální počasí přímo pro město Berecódim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 31°C |
