- Počasí
- Indie
- Čhattísgarh
- Bāreguda
Aktuální počasí Bāreguda
Aktuální počasí přímo pro město Bāreguda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 35°C |
