- Počasí
- Slovensko
- Košický kraj
- Cejkov
Aktuální počasí Cejkov
Aktuální počasí přímo pro město Cejkov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 16. 5. (22:00) do 17. 5. (20:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
