- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Banchory
Aktuální počasí Banchory
Aktuální počasí přímo pro město Banchory. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
