Aktuální počasí Boëge
Aktuální počasí přímo pro město Boëge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
