Aktuální počasí Ban Rabo
Aktuální počasí přímo pro město Ban Rabo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
