Aktuální počasí Jahānābād-e Bālā
Aktuální počasí přímo pro město Jahānābād-e Bālā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
