- Počasí
- Mexiko
- San Luis Potosí
- Balcón
Aktuální počasí Balcón
Aktuální počasí přímo pro město Balcón. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 24°C |
