- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Bad Buchau
Aktuální počasí Bad Buchau
Aktuální počasí přímo pro město Bad Buchau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 11. 5. (11:00) do 11. 5. (19:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
