- Počasí
- Turecko
- Mardinská provincie
- Kızıltepe
Aktuální počasí Kızıltepe
Aktuální počasí přímo pro město Kızıltepe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
