- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Awal Khēl
Aktuální počasí Awal Khēl
Aktuální počasí přímo pro město Awal Khēl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
