- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Rongmei
Aktuální počasí Rongmei
Aktuální počasí přímo pro město Rongmei. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
