Aktuální počasí Auriac
Aktuální počasí přímo pro město Auriac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 29. 5. (00:00)
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
