Aktuální počasí Omel’no
Aktuální počasí přímo pro město Omel’no. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
