- Počasí
- Pákistán
- Ázád Kašmír
- Gehlan
Aktuální počasí Gehlan
Aktuální počasí přímo pro město Gehlan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 25°C |
