- Počasí
- Rusko
- North Ossetia
- Arkhon
Aktuální počasí Arkhon
Aktuální počasí přímo pro město Arkhon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
