- Počasí
- Spojené státy americké
- Oklahoma
- Apache
Aktuální počasí Apache
Aktuální počasí přímo pro město Apache. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
