- Počasí
- Spojené státy americké
- Oklahoma
- Apache
Aktuální počasí Apache
Aktuální počasí přímo pro město Apache. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
