- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Bernouil
Aktuální počasí Bernouil
Aktuální počasí přímo pro město Bernouil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 29. 5. (00:00) do 30. 5. (00:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
