- Počasí
- Středoafrická republika
- Mbomou
- Aloïsa
Aktuální počasí Aloïsa
Aktuální počasí přímo pro město Aloïsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 25°C |
