- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Aleksandrovo
Aktuální počasí Aleksandrovo
Aktuální počasí přímo pro město Aleksandrovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
