Aktuální počasí Al Jaḩādib
Aktuální počasí přímo pro město Al Jaḩādib. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
