- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Aigen
Aktuální počasí Aigen
Aktuální počasí přímo pro město Aigen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
